Strona główna > Powiat > 27 IV 2011 – po Świętach, po sesji

27 IV 2011 – po Świętach, po sesji

Wczoraj wieczorem powrót do domu po Świętach i od razu wysokie obroty w pracy i w starostwie.

Dzisiaj odbyła się V sesja Rady powiatu Lęborskiego – pracowaliśmy bardzo sprawnie nad następującym porządkiem:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 4. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i prac Zarządu Powiatu       w okresie od  5 marca 2011 roku do 19 kwietnia 2011 roku.
 5. Sprawozdanie Komendanta Powiatowego PSP w Lęborku o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej w 2010 roku.
 6. Sprawozdanie Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku o stanie porządku                          i bezpieczeństwa publicznego w Powiecie Lęborskim.
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Lęborskiego na lata 2011-2025 rok oraz podjęcie uchwały.
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu Lęborskiego na 2011 rok oraz podjęcie uchwały.
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie likwidacji III Liceum Profilowanego w Lęborku wchodzącego w skład Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych im. prof. Henryka Mierzejewskiego w Lęborku przy ul. Marcinkowskiego 1 oraz podjęcie uchwały.
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie likwidacji Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Lęborku wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących               nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku przy ul. Marcinkowskiego 1 oraz podjęcie uchwały.
 11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji dla Parafii Rzymskokatolickiej p.w. świętego Jakuba Apostoła w Lęborku na roboty konserwatorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz podjęcie uchwały.
 12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP w Łebie na roboty budowlane oraz prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz podjęcie uchwały.
 13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia woli współpracy w zakresie realizacji projektu innowacyjnego „Pomorskie-dobry kurs na edukację. Wspieranie uczniów o szczególnych predyspozycjach w zakresie matematyki, fizyki i informatyki” oraz podjęcie uchwały.
 14. Interpelacje i zapytania radnych.
 15. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
 16. Wnioski i oświadczenia radnych.
 17. Zamknięcie obrad.

Wszystkie uchwały zostały przyjęte.

Like this on Facebook

Reklamy
Kategorie:Powiat
 1. Brak komentarzy.
 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: