Strona główna > Powiat > 2 I 2012 – Dziennik elektroniczny

2 I 2012 – Dziennik elektroniczny

Moja szkoła http://www.lo1.lebork.pl/ przeszła od nowego półrocza całkowicie na dziennik elektroniczny. W pierwszym półroczu prowadziliśmy w I LO podwójną dokumentację, teraz będziemy wypełniać wyłącznie dziennik elektroniczny. To duża ulga, mniej czasu będziemy na lekcjach marnować na podwójne zapisy.

Mam ogromną satysfakcję z tego, że brałem od początku udział we wdrażaniu dziennika elektronicznego – najpierw na Komisji Edukacji Rady Powiatu Lęborskiego, później na Zarządzie Powiatu. Projekt wdrażany był w wyjątkowej zgodności, udało się zapewnić sprzęt i zabezpieczenie szkół w pieniądze na prowadzenie sieci komputerowych. Przeprowadziliśmy wiele szkoleń, sfinansowanych przez starostwo, dzięki czemu nauczyciele już we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych pracują na dzienniku elektronicznym.

Już 10 lat minęło odkąd wprowadzaliśmy pierwszy z projektów, który „nie miał prawa się udać” – elektroniczny nabór do szkół, dzisiaj mamy za sobą jeszcze dalej idący etap unowocześniania powiatowej oświaty. Przy okazji warto wymienić najbardziej zaangażowanych od początku w ten projekt radnych – Agnieszkę Pujsza-Pomorską, Macieja Barańskiego, Tadeusza Rabkę oraz starostów Wiktora Tyburskiego i Ryszarda Wentę.

Reklamy
  1. marek
    2 stycznia 2012 o 23:20

    Co za czasy…. kiedyś tak łatwo z 1 można było zrobić 4 a teraz lipa 🙂 Myślę, że ta inicjatywa przyczyni się do podniesienia poziomu nauczania 🙂 Pozdrawiam.

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: