Strona główna > Powiat > 30 VIII 2013 – Jutro Sesja Rady Powiatu

30 VIII 2013 – Jutro Sesja Rady Powiatu

Jutro – 31 lipca 2013 roku (środa) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lęborku przy ul. Czołgistów 5 odbędzie się kolejna sesja Rady Powiatu Lęborskiego.

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Lęborskiego na 2013 rok oraz podjęcie uchwały.
5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Lęborskiego na lata 2013-2025 oraz podjęcie uchwały.
6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży o szczególnych predyspozycjach w zakresie matematyki, fizyki i informatyki, pod nazwą: Zdolni z Powiatu Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.
7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego (LCNK) oraz podjęcie uchwały.
8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie Regulaminu przyznawania i przekazywania Nagród Starosty Lęborskiego dla uczniów o szczególnych uzdolnieniach w zakresie matematyki, fizyki i informatyki zakwalifikowanych do uczestnictwa w LCNK, uczących się w szkołach ponadgimnazjalnych, znajdujących się na terenie Powiatu Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.
9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze bezprzetargowej nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.
10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości stanowiącej mienie Gminy Miasto Lębork na rzecz Powiatu Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.
11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę w drodze przetargu na okres powyżej 3 lat nieruchomości stanowiącej mienie Powiatu Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.
12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska dotyczącego skargi Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ekonomik-Maratończyk” w Lęborku na działalność Starosty Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.
13. Interpelacje i zapytania radnych.
14. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: