Strona główna > Powiat > 20 IX 2013 – Remont drogi do Łeby c.d.

20 IX 2013 – Remont drogi do Łeby c.d.

Na dzisiejszym posiedzeniu Zarządu Powiatu Lęborskiego między innymi zajmowaliśmy się opinią do przebiegu planowanej do remontu drogi nr 214 do Łeby na odcinku Białogarda – Łeba (wybór oferty). Najważniejsze zmiany w stosunku do dotychczasowego przebiegu drogi (wszystkie podaję wg kierunków jazdy do Łeby):

1. Mniej więcej na wysokości miejsca, w którym zakończono I etap remontu przed Białogardą trasa będzie skręcać w lewo (na zachód), dzięki czemu ominie wieś i dużą różnicę wzniesień z ostrym łukiem.

2. Przed Wickiem powstanie obwodnica Wicka i Charbrowa, zaopiniowaliśmy pozytywnie jeden z wariantów dający możliwość ominięcia tych miejscowości z prawej (od wschodu), w dzisiejszy przebieg trasa wróci za Charbrowem.

3. Przed samą Łebą trasa odbije nieznacznie w stosunku do dzisiejszego przebiegu w lewo, aby wyeliminować niebezpieczną „eskę” między Łebą a Steknicą.

Poza tym zawnioskowaliśmy o możliwość zmodyfikowania planów wschodniej obwodnicy Lęborka, aby nie trzeba było likwidować ogródków działkowych w Drętowie.

Plany wschodniej obwodnicy Lęborka

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: