Strona główna > Powiat > 16 VI 2014 – Absolutorium w środę

16 VI 2014 – Absolutorium w środę

XXXIX sesja Rady Powiatu Lęborskiego odbędzie się w dniu 18 czerwca 2014 roku (środa) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lęborku przy ul. Czołgistów 5.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.
4. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Lęborskiego za rok 2013 oraz podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Lęborskiego za 2013 rok:
a) przedstawienie sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Lęborskiego za 2013 rok,
b) przedstawienie opinii Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku o przedłożonym sprawozdaniu z wykonania budżetu Powiatu Lęborskiego za 2013 rok,
c) przedstawienie wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Lęborskiego za 2013 rok wraz z opinią o wykonaniu budżetu Powiatu Lęborskiego za 2013 rok,
d) przedstawienie opinii Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku o wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Lęborskiego,
e) przedstawienie opinii innych Komisji Rady Powiatu Lęborskiego dotyczących wykonania budżetu za 2013 rok,
f) dyskusja,
g) podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia oraz zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Lęborskiego za rok 2013,
h) podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Lęborskiego – głosowanie wniosku Komisji Rewizyjnej.
6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Lęborskiego na 2014 rok oraz podjęcie uchwały.
7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XVII/130/2012 Rady Powiatu Lęborskiego z dnia 20.04.2012 r. w sprawie nadania statutu Samodzielnemu Publicznemu Specjalistycznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Lęborku oraz podjęcie uchwały.
8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu lęborskiego, zwolnienie z obowiązku zbycia w drodze przetargu i ustanowienie służebności gruntowej oraz podjęcie uchwały.
9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia „Programu realizacji zadań w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu w powiecie lęborskim na lata 2014-2020” oraz podjęcie uchwały.
10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP w Łebie na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz podjęcie uchwały.
11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji dla Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Św. Jakuba Apostoła w Lęborku na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz podjęcie uchwały.
12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji dla Parafii Ewangelicko-Augsburskiej św. Krzyża w Słupsku na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz podjęcie uchwały.
13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji dla Wspólnoty Mieszkaniowej „Aleja Wolności 71” w Lęborku na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz podjęcie uchwały.
14. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia „Regulaminu przyznawania wyróżnień i nagród Starosty Lęborskiego za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym krajowym lub międzynarodowym” oraz podjęcie uchwały.
15. Interpelacje i zapytania radnych.
16. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
17. Wnioski i oświadczenia radnych.
18. Zamknięcie obrad.
Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: