Strona główna > Powiat > 22 III 2016 – Sesja Rady Powiatu Lęborskiego

22 III 2016 – Sesja Rady Powiatu Lęborskiego

Informuję, że XVIII sesja Rady Powiatu Lęborskiego odbędzie się dnia 22 marca 2016 roku (wtorek) o godz. 1000 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lęborku przy ul. Czołgistów 5.
 
Porządek obrad:
Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.

Przedstawienie porządku obrad.

Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.

Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.

Informacja o realizacji zadań w 2015 roku w ramach „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego na lata 2015-2018”.

Informacje o stanie przestępczości i jej zwalczaniu w 2015 roku na terenie działania Prokuratury Rejonowej w Lęborku.

Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2015 rok.

Sprawozdanie Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w Powiecie Lęborskim za 2015 rok.

Sprawozdanie Komendanta Powiatowego PSP w Lęborku o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej w 2015 roku.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Lęborskiego na rok 2016 oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Lęborskiego na lata 2016-2025 oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Lęborskiego do operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2016-2020” poprzez realizację przedsięwzięcia pn. „Przebudowa nawierzchni jezdni bitumicznej drogi powiatowej nr 1183G na odcinku Czarnówko – Nowa Wieś Lęborska” oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Lęborskiego do operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2016-2020” poprzez realizację przedsięwzięcia pn. „Przebudowa nawierzchni jezdni bitumicznej drogi powiatowej nr 1324G ul. PKWN w Cewicach” oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmniejszenia opłaty za wydanie nowego dowodu rejestracyjnego oraz prawa jazdy oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu na nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określania zasad udzielania Stypendium Starosty Lęborskiego dla uczniów uczących się w szkołach ponadgimnazjalnych, znajdujących się na terenie Powiatu Lęborskiego oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr IV/21/2015 Rady Powiatu Lęborskiego z dnia 30 stycznia 2015 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Lęborskiego na rok 2016 oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji Rady Powiatu Lęborskiego na 2016 rok oraz podjęcie uchwały.

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Rady Powiatu Lęborskiego na rok 2016 oraz podjęcie uchwały.

Sprawozdania z prac komisji stałych Rady Powiatu za II półrocze 2015 roku.

Interpelacje i zapytania radnych.

Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.

Wnioski i oświadczenia radnych.

Zamknięcie obrad.

Reklamy
Kategorie:Powiat
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: